popcornparty01-2

Popcorn show

Popcorn Párty je vhodná do všech podniků a na všechny akce, kde se lidé chtějí bavit. Absolutní odvaz, možnost pořádání lechtivých soutěží atp.

V základu k Vám přivezem třicet 100 litrových pytlů plných popcornu.

Malé srovnání: Kupte si v nějakém multikině střední popcorn, a pak další a další… Až jich budete mít 3000 už asi víte, kolik popcornu k vám my dovezeme my.

Popcornu Vám přivezeme dva druhy a to slaný (obvykle vozíme 2-3 pytle), tak aby se dal jíst a chutnal a potom popcorn na rozfoukávání – 27 až 28 pytlů.

Náš popcorn rozfoukávaný do návštěvníků akce se dělá speciální metodou, horkým vzduchem, nikdy ne na oleji, není nikterak dále upravován, tudíž je bez chuti a hlavně není mastný. Proto zaručujeme, že nikomu neumastíme ani část oblečení, ani nepoškodíme interier.

Množství Popcornu použitého na akci samozřejmě lze změnit podle velikosti místa konání a nároků objednavatele !!! Vždy záleží na domluvě.

Popcorn v průběhu večera rozfoukáváme speciálním fukarem.Velikost a síla fukaru závisí na velikosti místa konání akce a konkrétní domluvě.

Naše popcorn párty trvá obvykle 2-4 hodiny, v závislosti na množství popcornu a domluvě.

Zakládáme si natom,že naše party trvají vždy přes hlavní část celé akce,nechceme vše během 20 minut rozfoukat a pak odjet,ikdyž by to šlo také.

Další náší skvělou nabídkou je úklid po akci.

Nahrubo Vám zameteme,vysajeme a zbavíme Vás vyfoukaného,politého a rozdupaného popcornu.Ten pak odvezeme a zlikvidujeme, pro vás to znamená žádná velká práce navíc.

Sdílet show

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Přihlášení