popcornparty01-2

Popcorn show

Popcorn Párty je vhodná do všech podniků a na všechny akce, kde se lidé chtějí bavit. Absolutní odvaz, možnost pořádání lechtivých soutěží atp.

V základu k Vám přivezem třicet 100 litrových pytlů plných popcornu.

Malé srovnání: Kupte si v nějakém multikině střední popcorn, a pak další a další… Až jich budete mít 3000 už asi víte, kolik popcornu k vám my dovezeme my.

Popcornu Vám přivezeme dva druhy a to slaný (obvykle vozíme 2-3 pytle), tak aby se dal jíst a chutnal a potom popcorn na rozfoukávání – 27 až 28 pytlů.

Náš popcorn rozfoukávaný do návštěvníků akce se dělá speciální metodou, horkým vzduchem, nikdy ne na oleji, není nikterak dále upravován, tudíž je bez chuti a hlavně není mastný. Proto zaručujeme, že nikomu neumastíme ani část oblečení, ani nepoškodíme interier.

Množství Popcornu použitého na akci samozřejmě lze změnit podle velikosti místa konání a nároků objednavatele !!! Vždy záleží na domluvě.

Popcorn v průběhu večera rozfoukáváme speciálním fukarem.Velikost a síla fukaru závisí na velikosti místa konání akce a konkrétní domluvě.

Naše popcorn párty trvá obvykle 2-4 hodiny, v závislosti na množství popcornu a domluvě.

Zakládáme si natom,že naše party trvají vždy přes hlavní část celé akce,nechceme vše během 20 minut rozfoukat a pak odjet,ikdyž by to šlo také.

Další náší skvělou nabídkou je úklid po akci.

Nahrubo Vám zameteme,vysajeme a zbavíme Vás vyfoukaného,politého a rozdupaného popcornu.Ten pak odvezeme a zlikvidujeme, pro vás to znamená žádná velká práce navíc.

Sdílet show

Přihlášení